Kelionė į Gruziją – tai išties nepaprasto įkvėpimo teiksiančios atostogos turizmo pramonės nepaveiktoje šalyje. Gruzija stulbina ne tik savo nuostabiu gamtovaizdžiu, bet ir autentiška kultūra. Ši septynių dienų kelionė Gruzijoje leis jums pažinti šią nepaprastą šalį!

Gruzija – Kaukazo kalnų, vyno ir svetingų bei geraširdžių žmonių šalis. Gruzijoje apstu visko: sieros prisotintų, iš žemės trykštančių mineralinių vandenų, alpinistų ir slidininkų pamėgtų snieguotų kalnų, iki šių dienų vienuolių prižiūrimų ir šimtmečių istoriją menančių gruzinų stačiatikių bažnyčių, pagal specifines senovės tradicijas gaminamo vyno, niekur nematytos architektūros statinių, atradimais žavinčių ir gamta kerinčių parkų, sotaus ir lietuvio gomuriui malonaus maisto ir nepaprastai svetingų vietos žmonių. 

BESIMĖGAUJANTIEMS AKIMIRKOMIS – NESKUBANTIEMS- GAMTOS MYLĖTOJAMS-ESTETAMS!

Šios kelionės metu pažinsite pavasariu kvepiančią Gruziją. Jūs aplankysite romantišką SIGHNAKIO miestą, kuris Gruzijoje vadinamas Meilės miestu. Vynų regione KAHETIJOJE aplankysite įvairius vyno rūsius ir ragausite nepaprasto skonio vyną!
Kaukazo karo kelias jus nuves į kalnų kaimelį STEPANDSMINDĄ, kuris yra įsikūręs KAZBEGIO kalno papėdėje. Išvysite neregėtą peizažą, kurio niekada neužmiršite. Tai pat apsilankysite priešistoriniame UPLISTIKHĖS uolų mieste, o pakeliui užsuksite į Stalino gimtinę- GORĮ. TBILISYJE galėsite aplankyti garsiąsias požemines karštų sieros šaltinių pirtis. Jūs pajusite žymųjį gruzinų svetingumą ir mėgausitės gausia Gruzijos virtuve. Ši septynių dienų kelionė Gruzijoje leis įsimylėtį šią šalį!

ORO UOSTAS KUTAISIS
KELIONĖS PRADŽIA Gegužės 7 d., 2017
KELIONĖS PABAIGA Gegužės 14 d., 2017
KAINA  460 EUR
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Visi pervežimai ekskursijų metu pagal programą;

Lietuviškai kalbantis gidas visų ekskursijų metu;

3* viešbutis Napareuli su pusryčiais (1 naktis);

3* viešbutis Tbilisyje  su pusryčiais (5 naktys);

3* viešbutis Kazbegyje su pusryčiais (1 naktis);

Visi bilietai į programoje nurodytus lankytinus objektus;

Funikulierius ir keltuvas Tbilisyje;

Vakarienė  restorane Tbilisyje su tradicinių šokių ir dainų pasirodymu.

 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:
Lėktuvo bilietai Vilnius-Kutaisi-Vilnius (su registruotu bagažu) apie 150 -250 EURŲ;
Pirmos dienos pusryčiai, bei maitinimas, kuris nėra įtrauktas į programą;

Priemoka už vienvietį kambarį: 160 EURŲ

Kelionės draudimas;

 

[ninja_form id=]

PROGRAMA

1 d. 

KUTAISI- GORI-UPLISTIKHE- TBILISI

05:00 Išvykimas iš Vilniaus oro uosto į Kutaisį, Gruziją.

Gruzijoje jus pasitiks jūsų gidas/kelionės draugas. Tai žmogus, kuris net tik jums padės pažinti šios šalies istoriją, bet taip pajausti šios šalies dvasią.

Vėliau keliausime į GORĮ, kuris yra Josifo Stalino gimtasis miestas, ir apsilankysime Stalino muziejuje. Šalia Gorio užsuksime į UPLISTSIKHĘ- 3000 metų senumo miestą uolose, kuriame kadaise gyveno 20 000 gyventojų. Vėliau kelionė atgal ir laisvas laikas Tbilisyje.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje – 3* viešbutyje.

 2 d.

TBILISI-SIGHNAKHI-BODBE-KVARELI

Po pusryčių keliausime į SIGHNAKĮ- mažą, romantišką vyno miestelį, iš kurio atsiveria nuostabus kalnų vaizdas. Šalia šio miestelio aplankysite BODBE moterų vienuolyną ir Šventosios NINOS šaltinius. Laisvu laiku galėsite pasivaikštinėti po miestelį, o vakare NAPAREULYJE galėsite susipažinti su vietiniais vyndariais, pagurkšnoti naminio vyno ir pasimėgauti tradicine gruzinų virtuve! Taip pat jūs galėsite mėgautis jūsų viešbutyje galėsite atsipalaiduoti SPA.

Nakvynė ir pusryčiai Naparelyje-3* viešbutyje 

3 d.

KVARELI –TELAVI-TBILISI

Po pusryčių KVARELYJE  apsilankysite “Kindzmarauli Korporacija” vyno rūsius ir degustuosite nepaprasto skonio vietinį vyną!

Telavis – administracinis, Gruzijos rytuose esančio, Kachetijos regiono centras.. Karaliaus Erekle II-ojo, kuris gimė ir mirė šiame mieste, valdymo metai (1744-1798) buvo ypatingi šio miesto istorijoje. Jo įvykdytos reformos pakeitė politinę, ekonominę ir kultūrinę situaciją ne tik Kartli-Kacheti Karalystėje, bet ir visoje Gruzijoje. Jo vardas Gruzijos žmonėms tapo laisvės ir tautinės nepriklausomybės simboliu.

Laikas pilnas įspūdžių bėga daug greičiau, tad keliausime į TBILISĮ.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje – 3* viešbutyje.

4 d. 

TBILISI

Po pusryčių jūsų lauks ekskursija po TBILISĮ: vietinį turgų, Rustavelio prospektą, Laisvės aikštę, Senamiestį, Taikos (Europos) tiltą, Gruzijos Motinos paminklą, Narikala tvirtovę, pasivažinėjimas funikulieriumi.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje – 3 * viešbutyje.

 5 d.

TBILISI –  JVARI – ANANURI- GUDAURI-KAZBEGI

Po pusryčių keliausite didžiojo Kazbegi kalno kryptimi. JVARI – XVI amžiaus bažnyčia ir vienuolynas, nuo kurios atsiveria vaizdas į Mtskhetą – Gruzijos pirmąją sostinę.  Vėliau leisimės žemyn link  MTSKHETOS, kuri dabar yra gruzinų stačiatikių bažnyčios centras. Keliausime Gruzijos karo kelių link ANANURI pilies, kuri yra įsikūrusi šalia Žinvalio vandens rezervuaro. Kelyje išvysite GUDAURI, žiemos slidinėjimo kurortą. Senasis Gruzijos karo kelias nuves mus į STEPANDSMINDA- kalnų kaimelį Kazbegio kalno (5033m.)

Nakvynė ir pusryčiai Kazbegyje – 3* viešbutyje.

6 d.

KAZBEGI – TBILISI

Po įspūdingų pusryčių žvelgiant į pro langus atsiveriantį nepakartojamą grožį,  jūsų lauks dviejų valandų žygis į GERGETĮ bažnyčią, kuri yra įsikūrusi Kazbegi pakalnėje. Nuo šios vietos atsivers neužmirštamas vaizdas! Vėliau keliausime atgal į sostinę. Vakare jūs turėsite laisvą laiką Tbilisyje.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje, – 3 * viešbutyje.

7 d.

TBILISI

Laisva diena Tbilsyje.

Vakare bendra paskutinė vakarienė restorane, skanaujant Gruzijos virtuvės maistą su tradicinėmis dainomis ir šokiais.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje, – 3 * viešbutyje.

 8 d.

Anksti ryte- nuvežimas į Kutaisio oro uostą ir skrydis 10:00 į Vilnių.

[ninja_form id=]

wine tour

Tour Reviews

5.00 based on 3 reviews
February 1, 2017

2016 m. su mama ir sese buvome kaip tik šioje kelionėje 🙂 labai patiko visoms, grįžome su daug neišdildomų įspūdžių, kurie išliks dar ilgam. Kelionės programa labai įdomi, turininga. Labai ačiū Majai už gerą organizavimą, kokybiškai atliktą darbą, šilumą ir rūpestį 🙂 Būtinai dar kartą sugrįšime!

Linkėjimai,
Monika

February 1, 2017

Prisimenu šiá kelioné geriausiom nuotaikom! Tobula gidé, tiek visko daug pamateme! Norejosi ten dar savaitei pasilikti ?

February 1, 2017

Puiki kelionė! Labai įdomi programa, tinkamas tempas, rūpestingos gidės ir vairuotojas. Toks įspūdis, kad buvom pas draugus Gruzijoje, kurie laukė rankas išskietę. Ačiū už nepamirštamus įspūdžius ir iki kitų kartų!

Leave a Review

Rating