Kalnai, užslėpti uolų miestai, kalvos nuklotas miškais, kriokliai, nuostabi architektūra! Pažintinė kelionė po Gruziją jums garantuos nepamirštamas atostogas! Gruziniškas maistas ir vynas vertas net ne vienos knygos, o gal net kelių knygos tomų. Bet geriau ne daug kartų perskaityti, bet patiems viską išragauti ir pajausti!

Tbilisis – neatrastas Rytų Europos brangakmenis, apjungiantis Europos bei Azijos žemynus. Modernus ir kartu senovinis miestas žavi daugelį jį aplankiusiųjų. Aplankyti Gruzijos sostinę verta tiek mėgstantiems naktinį gyvenimą, gerą maistą ir vyną, tiek norintiems pažinti miesto istoriją. Po sostinei būdingo intensyvaus tempo, malonu užsukti į gražų ir mielą, kaimo dvasią išlaikiusį Mtscheta senamiestį. Tai puiki vieta pailsėti senovinių pilių ir bažnyčių apsuptyje bei skaniai pavalgyti vienuose geriausių Gruzijos restoranų, garsėjančių savo aštrių pupelių troškiniu, vadinamu lobio.

Įsikūręs ant vynuogynais apaugusios kalvos ir apsuptas akmenine siena, stūkso nedidelis miestukas Sighnaghi – gruziniško vyno širdis.
Turtingą istoriją menantis miestas dabar vėl sugrąžintas į savo buvusią šlovės viršūnę, siūlo XVIII a. eleganciją ir XX a. komfortą, kurio galite tikėtis iš čia esančių viešbučių, kavinių bei siūlomų šeimos nakvynės namų.

Kazbegi žavi ne tik savo aukščiausiu kalnu. Keliaudami per Darial tarpeklį, jungiantį Rusiją ir Gruziją, galite pamatyti viduramžių žvalgybinius bokštelius, krioklius, laukinę gamtą – tai vienas įspūdingiausių kelių pasaulyje. Norintys pailsėti Kazbek papėdėje, gali aplankyti 1700 m. aukštyje virš jūros lygio esantį Stepantsminda (Kazbegi) miestelį. Šis miestelis yra nuostabus traukos objektas, kadangi vaizdai atsiveriantys jame puošia knygų bei atvirukų viršelius. 2170 metrų aukštyje stūkso Dievo Motinos bažnyčia, pastatyta iš masyvių granito blokų, jos interjeras puoštas freskomis, o eksterjeras gausiai išraižytas šaliai būdingais raštais. Gruzijoje ši vietovė yra viena iš gražiausių, tad ją tikrai verta aplankyti.

Kelionės albumas : https://www.facebook.com/pg/magicalcaucasus/photos/?tab=album&album_id=1076985352347985

ORO UOSTAS KUTAISIS
KELIONĖS PRADŽIA Gegužės 31 d., Birželio 28 d., Rugpjūčio 30 d.
KELIONĖS PABAIGA Birželio 7 d.,  Liepos 5 d., Rugsėjo 6 d.
KAINA  460 EUR
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Visi pervežimai ekskursijų metu pagal programą;

Lietuviškai kalbantis gidas visų ekskursijų metu;

3* viešbutis Napareuli su pusryčiais (1 naktis);

3* viešbutis Tbilisyje  su pusryčiais (5 naktys);

3* viešbutis Kazbegyje su pusryčiais (1 naktis);

Visi bilietai į programoje nurodytus lankytinus objektus;

Funikulierius ir keltuvas Tbilisyje;

Vakarienė  restorane Tbilisyje su tradicinių šokių ir dainų pasirodymu.

 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:
Lėktuvo bilietai Vilnius-Kutaisi-Vilnius (su registruotu bagažu) apie 150 -250 EURŲ;
Pimos dienos pusryčiai, bei maitinimas, kuris nėra įtrauktas į programą;

Priemoka už vienvietį kambarį: 160 EURŲ

Kelionės draudimas;

 

[ninja_form id=]

PROGRAMA

1 d. 

KUTAISI- GORI-UPLISTIKHE- TBILISI

05:00 Išvykimas iš Vilniaus oro uosto į Kutaisį, Gruziją.

Gruzijoje jus pasitiks jūsų gidas/kelionės draugas. Tai žmogus, kuris net tik jums padės pažinti šios šalies istoriją, bet taip pajausti šios šalies dvasią.

Vėliau keliausime į GORĮ, kuris yra Josifo Stalino gimtasis miestas, ir apsilankysime Stalino muziejuje. Šalia Gorio užsuksime į UPLISTSIKHĘ- 3000 metų senumo miestą uolose, kuriame kadaise gyveno 20 000 gyventojų. Vėliau kelionė atgal ir laisvas laikas Tbilisyje.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje – 3* viešbutyje.

 2 d.

TBILISI-SIGHNAKHI-BODBE-KVARELI

Po pusryčių keliausime į SIGHNAKĮ- mažą, romantišką vyno miestelį, iš kurio atsiveria nuostabus kalnų vaizdas. Šalia šio miestelio aplankysite BODBE moterų vienuolyną ir Šventosios NINOS šaltinius. Laisvu laiku galėsite pasivaikštinėti po miestelį, o vakare NAPAREULYJE galėsite susipažinti su vietiniais vyndariais, pagurkšnoti naminio vyno ir pasimėgauti tradicine gruzinų virtuve!

Nakvynė ir pusryčiai Naparelyje-3* viešbutyje 

3 d.

KVARELI –TELAVI-TBILISI

Po pusryčių KVARELYJE  apsilankysite “Kindzmarauli Korporacija” vyno rūsius ir degustuosite nepaprasto skonio vietinį vyną!

Telavis – administracinis, Gruzijos rytuose esančio, Kachetijos regiono centras.. Karaliaus Erekle II-ojo, kuris gimė ir mirė šiame mieste, valdymo metai (1744-1798) buvo ypatingi šio miesto istorijoje. Jo įvykdytos reformos pakeitė politinę, ekonominę ir kultūrinę situaciją ne tik Kartli-Kacheti Karalystėje, bet ir visoje Gruzijoje. Jo vardas Gruzijos žmonėms tapo laisvės ir tautinės nepriklausomybės simboliu.

Laikas pilnas įspūdžių bėga daug greičiau, tad keliausime į TBILISĮ.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje – 3* viešbutyje.

4 d. 

TBILISI

Po pusryčių jūsų lauks ekskursija po TBILISĮ: vietinį turgų, Rustavelio prospektą, Laisvės aikštę, Senamiestį, Taikos (Europos) tiltą, Gruzijos Motinos paminklą, Narikala tvirtovę, pasivažinėjimas funikulieriumi.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje – 3 * viešbutyje.

 5 d.

TBILISI –  JVARI – ANANURI- GUDAURI-KAZBEGI

Po pusryčių keliausite didžiojo Kazbegi kalno kryptimi. JVARI – XVI amžiaus bažnyčia ir vienuolynas, nuo kurios atsiveria vaizdas į Mtskhetą – Gruzijos pirmąją sostinę.  Vėliau leisimės žemyn link  MTSKHETOS, kuri dabar yra gruzinų stačiatikių bažnyčios centras. Keliausime Gruzijos karo kelių link ANANURI pilies, kuri yra įsikūrusi šalia Žinvalio vandens rezervuaro. Kelyje išvysite GUDAURI, žiemos slidinėjimo kurortą. Senasis Gruzijos karo kelias nuves mus į STEPANDSMINDA- kalnų kaimelį Kazbegio kalno (5033m.)

Nakvynė ir pusryčiai Kazbegyje – 3* viešbutyje.

6 d.

KAZBEGI – TBILISI

Po įspūdingų pusryčių žvelgiant į pro langus atsiveriantį nepakartojamą grožį,  jūsų lauks dviejų valandų žygis į GERGETĮ bažnyčią, kuri yra įsikūrusi Kazbegi pakalnėje. Nuo šios vietos atsivers neužmirštamas vaizdas! Vėliau keliausime atgal į sostinę. Vakare jūs turėsite laisvą laiką Tbilisyje.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje, – 3 * viešbutyje.

7 d.

TBILISI

Laisva diena Tbilsyje.

Vakare bendra paskutinė vakarienė restorane, skanaujant Gruzijos virtuvės maistą su tradicinėmis dainomis ir šokiais.

Nakvynė ir pusryčiai Tbilisyje, – 3 * viešbutyje.

 8 d.

Anksti ryte- nuvežimas į Kutaisio oro uostą ir skrydis 10:00 į Vilnių.

[ninja_form id=]

wine tour

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating